ERJ-U1DF6813U
MFR.Part #
ERJ-U1DF6813U
JLCPCB Part #
C4304625
Description
-55℃~+155℃ 681kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS