ERJ-U1DF6201U
MFR.Part #
ERJ-U1DF6201U
JLCPCB Part #
C4246549
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS