ERJ-U1DF5760U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5760U
JLCPCB Part #
C4249374
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS