ERJ-U1DF53R6U
MFR.Part #
ERJ-U1DF53R6U
JLCPCB Part #
C1861414
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS