ERJ-U1DF5112U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5112U
JLCPCB Part #
C3962929
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS