ERJ-U1DF5103U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5103U
JLCPCB Part #
C1861436
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS