ERJ-U1DF4991U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4991U
JLCPCB Part #
C1861450
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS