ERJ-U1DF4023U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4023U
JLCPCB Part #
C4235128
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS