ERJ-U1DF3320U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3320U
JLCPCB Part #
C1861374
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS