ERJ-U1DF3303U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3303U
JLCPCB Part #
C1861348
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS