ERJ-U1DF30R9U
MFR.Part #
ERJ-U1DF30R9U
JLCPCB Part #
C3981000
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS