ERJ-U1DF2943U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2943U
JLCPCB Part #
C4118039
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS