ERJ-U1DF2673U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2673U
JLCPCB Part #
C1014862
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS