ERJ-U1DF2613U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2613U
JLCPCB Part #
C4188867
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS