ERJ-U1DF2323U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2323U
JLCPCB Part #
C1014794
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS