ERJ-U1DF2211U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2211U
JLCPCB Part #
C1014910
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS