ERJ-U1DF1R80U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1R80U
JLCPCB Part #
C1861449
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS