ERJ-U1DF1R43U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1R43U
JLCPCB Part #
C1861213
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS