ERJ-U1DF1R15U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1R15U
JLCPCB Part #
C4288750
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS