ERJ-U1DF1R00U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1R00U
JLCPCB Part #
C1861432
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS