ERJ-U1DF18R7U
MFR.Part #
ERJ-U1DF18R7U
JLCPCB Part #
C4332552
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS