ERJ-U1DF1800U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1800U
JLCPCB Part #
C1014860
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS