ERJ-U1DF15R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DF15R0U
JLCPCB Part #
C1014731
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS