ERJ-U1DF1500U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1500U
JLCPCB Part #
C1861412
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS