ERJ-U1DF1430U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1430U
JLCPCB Part #
C1861404
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS