ERJ-U1DF1213U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1213U
JLCPCB Part #
C4061765
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS