ERJ-U1DF1203U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1203U
JLCPCB Part #
C4352631
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS