ERJ-U1DD9313U
MFR.Part #
ERJ-U1DD9313U
JLCPCB Part #
C1708428
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS