ERJ-U1DD9093U
MFR.Part #
ERJ-U1DD9093U
JLCPCB Part #
C1708311
Description
-55℃~+155℃ 750mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS