ERJ-U1DD9091U
MFR.Part #
ERJ-U1DD9091U
JLCPCB Part #
C3965298
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS