ERJ-U1DD88R7U
MFR.Part #
ERJ-U1DD88R7U
JLCPCB Part #
C4300949
Description
-55℃~+155℃ 750mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS