ERJ-U1DD86R6U
MFR.Part #
ERJ-U1DD86R6U
JLCPCB Part #
C1704383
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS