ERJ-U1DD8450U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8450U
JLCPCB Part #
C1704510
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS