ERJ-U1DD8250U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8250U
JLCPCB Part #
C1704427
Description
-55℃~+155℃ 750mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS