ERJ-U1DD8201U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8201U
JLCPCB Part #
C3938777
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS