ERJ-U1DD7873U
MFR.Part #
ERJ-U1DD7873U
JLCPCB Part #
C1702404
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS