ERJ-U1DD7681U
MFR.Part #
ERJ-U1DD7681U
JLCPCB Part #
C1702419
Description
-55℃~+155℃ 7.68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS