ERJ-U1DD75R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DD75R0U
JLCPCB Part #
C4069640
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS