ERJ-U1DD7503U
MFR.Part #
ERJ-U1DD7503U
JLCPCB Part #
C4221834
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS