ERJ-U1DD6810U
MFR.Part #
ERJ-U1DD6810U
JLCPCB Part #
C4263934
Description
-55℃~+155℃ 681Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS