ERJ-U1DD6492U
MFR.Part #
ERJ-U1DD6492U
JLCPCB Part #
C1702636
Description
-55℃~+155℃ 500V 64.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS