ERJ-U1DD6342U
MFR.Part #
ERJ-U1DD6342U
JLCPCB Part #
C1702452
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS