ERJ-U1DD6040U
MFR.Part #
ERJ-U1DD6040U
JLCPCB Part #
C1702431
Description
-55℃~+155℃ 500V 604Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS