ERJ-U1DD59R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DD59R0U
JLCPCB Part #
C1702477
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS