ERJ-U1DD5361U
MFR.Part #
ERJ-U1DD5361U
JLCPCB Part #
C1703919
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS