ERJ-U1DD5233U
MFR.Part #
ERJ-U1DD5233U
JLCPCB Part #
C3997058
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS