ERJ-U1DD47R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DD47R0U
JLCPCB Part #
C1703554
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS