ERJ-U1DD4703U
MFR.Part #
ERJ-U1DD4703U
JLCPCB Part #
C3912848
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS