ERJ-U1DD46R4U
MFR.Part #
ERJ-U1DD46R4U
JLCPCB Part #
C4002948
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS