ERJ-U1DD4223U
MFR.Part #
ERJ-U1DD4223U
JLCPCB Part #
C4121945
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS